vigo money
vigo money transfer ecuador
index of vigo
map 1
map 2 of vigo
xpress money branches in hyderabad
xpress money branches in india
xpress money branches in karachi
jamaica money transfer online
Start / e-PLAN - FFS nya nyhetsbrev

e-PLAN - FFS nya nyhetsbrev

FFS har fått en ny informationskanal - nyhetsbrev e-PLAN!

I e-PLAN får du föreningensinformation, samhällsplaneringsrelaterade notiser och länktips. Det finns också utrymme för platsannonser. Nyhetsbrevet är ett aktualitetsbetonat komplement till föreningens tidskrift PLAN, som även i fortsättningen kommer att utgöra stommen i föreningens kommunikation.

Under hösten och vintern prövar vi oss fram. Vill du vara med i arbete, ge innehållstips eller annonsera - kontakta redaktionen på Den här e-postadressen är skyddad från spam bots, du måste ha Javascript aktiverat för att visa den .

Om du är FFS-medlem men inte har fått e-PLAN bör du på en gång kontakta kansliet, så att vi får din korrekta mail-adress. (I medlemsregistret saknas e-postadress för ett antal medlemmar. Det har också visat sig att vissa e-postadresser är felaktiga och returnerar e-PLAN.)

Föreningen för Samhällsplanering   c/o Kulturgeografiska institutionen   Stockholms universitet   106 91 Stockholm

© Copyright FFS 2023